Hakkımızda

FoodVibes, restoranlar ve müşteriler arasında bağlantı kuran, İstanbul'un önde gelen yemek dağıtım şirketlerden bidir. FoodVibes, yemek sipariş etme ve teslim etme deneyimini kolaylaştırır, tek yapmanız gereken, sağladığı basit adımları izleyerek uygulamayı indirmek ve birkaç tıklama ötede, en sevdiğiniz yiyecek seçimi kapınızın önünde olacak!

FoodVibes delivery man

Vizyonumuz

FoodVibes'te sunduğumuz deneyimin özel olduğuna güveniyoruz. Sadece yemek hizmeti sağlayıcıları ve müşteriler arasında bir bağlantı görevi görmüyoruz, aynı zamanda en son teknolojileri kullanmamız, çeşitli seçenekler sunarken hızlı teslimat yapmamızı sağlıyor. FoodVibes asla mükemmellikten daha azıyla yetinmeyi arzulamaz, bu da bizi daima büyüyen ve değişen bir iş ortamında pazarın sunabileceği en iyi hizmetleri sunmak için çalışmaya iter.

FoodVibes meal bag

Müşteriler

Seçtiğimiz en iyi restoran, şef ve mutfaklardan “günün vibe-ı” seçme seçeneği sunarak yemek severlere yepyeni bir deneyim sunuyoruz. Amacımız, her zevke ve ruha uygun gerçek çeşitlilikte seçenekler sunarak ilk tercih olmaktır. Sürekli gelişme ve genişleme arayışımız sayesinde, sürekli büyümeyi ve yeni restoran ve hizmetler eklemeyi hedefliyoruz.

Hand holding burger